background

Karayolu Taşımacılığı

Son Teknolojili Güvenilir Karayolu Taşımacılığı

Son teknoloji ürünleri ile her zaman en iyi hizmeti sunan Atom Lojistik, karayolu taşımacılık hizmetleri ile sektörde büyük fark yaratmaktadır. Karayolu taşımacılığı tüm dünyada kullanılan en yaygın ulaşım yöntemlerinden biridir. Atom Lojistik, müşteri memnuniyetini ön planda tutan idari personeli ve uzman sürücü kadrosu ile güvenilir, hızlı ve modern bir karayolu taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Türkiye, diğer ülkelerden farklı bir şekilde karayolu taşımacılığında, araç sayısı, istihdam hacmi ve ekonomiye sağladığı katma değer sebebi ile dünyanın hiçbir ekonomisinde benzeri olmayan bir özelliğe sahiptir.  Atom Lojistik Hizmetleri de sağladığı uluslararası karayolu hizmetleri ile birlikte hem müşterilerine hem de ülkesine büyük oranda değer katmaktadır.

Her Noktaya Ulaşım Sağlayan Uluslararası Karayolu Taşımacılığı

Küreselleşme ve artan talep ile birlikte uluslararası taşımacılık seferleri de gelişim göstermektedir. Atom sadece yurt içinde değil yurt dışında da farklı lokasyonlara ulaşım desteği sağlamaktadır. Almanya, Hollanda, Belçika, Avusturya ve İngiltere başta olmak üzere İtalya, Polonya, Fransa, Çek Cumhuriyeti, İskandinavya, Yunanistan, Romanya ve Macaristan gibi Avrupa ülkelerine uluslararası karayolu taşımacılığı yapılmaktadır. Atom Lojistik geniş networkü sayesinde tüm bu Avrupa ülkelerine ek olarak artan ticari faaliyetler sebebi ile Türkiye Cumhuriyetleri ve Ortadoğu ülkelerine doğru da karayolu seferlerine başlamıştır.

Atom Lojistik’in fark yarattığı en büyük noktalardan biri yaptıkları seferlerin sıklığıdır. Atom, haftalık tarifeli seferleri ile komple ya da parsiyel yüklerinizi kapıdan kapıya ulaştırmaktadır. Sağlanan taşımacılık hizmetleri; komple FTL ve parsiyel LTL taşımacılığı, multi-modal taşımacılığı, askılı taşımacılık, sıcak-soğuk transfer gerektiren özel ürün taşımacılığı, tehlikeli madde taşımacılığı, ekspres taşımacılık, transit taşımacılık, gabari dışı taşımacılık ve proje taşımacılığı olarak sıralanabilir. Atom Lojistik, çeşitli taşıma sistemlerinin dışında müşterilerine farklı hizmetler de sunmaktadır. Bunlar; müşteriye özel bilgilendirme ve takip sistemi hizmeti, Speedy Minivan servisi ile uçak hızında teslimat seçenekleri, teminatlı servis hizmeti, sigorta hizmetleri, yükleme boşaltma hizmetleri ve depolama hizmetleri şeklinde örneklendirilebilir.

Hava Yoluna Alternatif Karayolu ile Güvenilir Minivan Servis Hizmeti

Atom Lojistik, yüklerin en kısa sürede ulaştırılmasına büyük önem vermektedir. Bu sebeple hava yoluna alternatif olarak karayolu ile minivan servis hizmeti sunmaktadır. Karayolu ile sağlanan minivan servisi sayesinde Türkiye Avrupa hattında 36 ile 48 saat arasında değişen garantili teslimat olanağı sağlanmaktadır. Minivan hizmetlerinin en çok kullanıldığı alan ise 18 /+18 thermo ve tehlikeli madde taşımacılığıdır. Üstelik araçlar günün 24 saati uydu takip sistemi ile izlenebilmektedir. Böylece göndermek istediğiniz ürünleri, nakliyesinin her aşamasında izleme imkânı bulabilirsiniz.

SEO