background

Hakkımızda

Atom Lojistik müşterilerinin ihtiyaçlarını gözeten şeffaf, güvenilir ve inovasyon odaklı sektöründe öncü firmalardan biridir. Lojistik; ürünlerin ilk üreticiden nihai tüketiciye kadar olan nakliye, depolama, gümrükleme, ambalajlama ve dağıtım gibi tüm süreçlerini ifade eder. Etkili bir lojistik sistemi; ürün, lokasyon, zaman, miktar, kalite ve fiyat bileşenlerinin uyum içerisinde olmasını gerektirir. Atom Lojistik ve Depolama Hizmetleri 2013 yılından bu yana lojistik hizmetlerinin en önemli gerekliliklerini yerine getiriyor ve kullandığı son teknoloji ile lojistik kavramını bir üst noktaya taşımaya devam ediyor.

Atom ile Türkiye’den Dünya’ya Açılan Kapı

Küreselleşme ve artan rekabet gücü ile birlikte lojistik sektörü uluslararası ticarette önemli bir role sahip olmuştur. Atom Uluslararası Nakliyat ve Lojistik Hizmetleri, ticaret hacminin genişlemesi ile artan etkili lojistik ihtiyacını en iyi şekilde öngörmüştür. Atom Lojistik, Almanya’daki dağıtım ve toplama depolarından Avrupa'nın çeşitli noktalarına karayolu taşımacılık hizmeti vermek amacıyla 2013 yılında kurulmuş ve Türkiye’den Dünya’ya açılan önemli bir transfer şirketi haline gelmiştir.

ATOM başta Almanya olmak üzere Hollanda, Belçika, Avusturya ve İsviçre’ye karayolu ile parsiyel, komple araç taşımacılığı ve lojistik hizmet sağlayıcı olarak görev üstlenmektedir. Başta sadece karayolu hizmeti sunarken etkili bir büyüme sürecinden sonra günümüzde kara, hava, deniz ve demiryolları ile kısa zamanda üstün kalite sunmaya başlamıştır.

Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti

Atom Lojistik, operasyonel ve sektörel uzmanlığı ile koşulsuz müşteri memnuniyeti sunmaktadır. Tüm sektörlerde olduğu gibi lojistik sektöründe de müşteri memnuniyeti oldukça önemlidir. Müşteri memnuniyetini artırmanın en iyi yolu, onların beklentilerini bilmek ve bu beklentiler doğrultusunda gelişim yakalamaktır. ATOM müşterilerinin tedarikçilerinden başlayıp, ulaşmak istedikleri noktaya kadar devam eden süreci tek elden yönetmektedir. Bu süreç boyunca müşterileri ile etkili bir iletişim ağı yürütür ve beklentilerini en iyi şekilde karşılamayı amaçlar. Kısaca koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesinden ödün vermeden, çıkış noktasından varış noktasına kadar her türlü çözüm ortağı olmak için hizmet vermektedir.

Güncel Teknoloji Sistemleri

Günümüzde artan dijitalleşme ile sektörler büyük değişimler göstermektedir. Zaman içerisinde hizmet noktalarını büyük ölçüde genişleten ATOM, en güncel teknoloji ve dijital sistemler ile donatılmış etkili bir lojistik hizmeti sunmaktadır. Kullandığı dijital sistemler sayesinde bir taraftan müşterileri ile etkileşim içerisinde olurken diğer taraftan da verimli ve çevreci bir şekilde süreci yönetmektedir.  Dünya’ya kara, deniz ve havayolu taşımacılığı hizmeti veren %100 Türk sermayeli Atom Lojistik, profesyonel ekibi ile araç filosunu genişletip Türkiye’deki lojistik kavramını farklı bir noktaya taşımayı hedefliyor.

SEO